Skaitovų konkursas „Raiškus žodis subūrė mus…“

Kovo 17 d. gimnazijoje vyko tarpmokyklinis skaitovų konkursas „Raiškus žodis subūrė mus…“. Tai tradicinis renginys, kuris organizuojamas jau ne vienerius metus. Šiais metais konkurse dalyvavo mūsų gimnazijos ir Šaukoto pagrindinės mokyklos 3-4 klasių mokiniai. Visi dalyviai gavo padėkas ir saldžius prizus. II ir III vietas vertinimo komisija skyrė Šaukoto pagrindinės mokyklos skaitovėms, o nugalėtoja tapo mūsų gimnazijos ketvirtokė Justė Levickaitė, kurią konkursui ruošė mokytoja Džiuljeta Ragauskienė. Justei atiteko gimnazijos direktoriaus Vytauto Jarašiūno prizas – knyga. Padėkota ir skaitovus ruošusioms mokytojoms.

Šio konkurso dalyvius pasveikino ir eiles deklamavo respublikinio ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų patriotinio eilėraščio konkurso dalyvės mūsų gimnazijos ugdytinės Ernesta Stradomskytė (mokytoja Aurelija Norvaišienė), Kristina Launytė (auklėtoja Erika Kečiorienė) ir konkurso nugalėtoja Austėja Vileikytė (auklėtoja Vida Sakalauskienė).