Svečiai iš Tiberiados bendruomenės

Balandžio 5 d. pavakary mokykloje sulaukėme svečių – Tiberiados bendruomenės vienuolio brolio Jono ir 3 jaunuolių, kurie šioje vienuolijoje gyvena Šv. Jono Krikštytojo metus ir ieško savo tikrojo pašaukimo.

Tiberiados bendruomenės pagrindinė misija yra evangelizacija. Broliai reguliariai keliauja po kaimus, mokyklas ir parapijas. Šį kartą jie pėsčiomis keliavo iš Kryžių kalno į Šiluvą be pinigų, be didesnių maisto atsargų, tiesiog pasitikėdami žmonių gerumu.

Svečiai mūsų mokykloje pernakvoję ir pailsėję ryte maloniai sutiko pabendrauti su vyresniųjų klasių mokiniais.

Susitikimo metu svečiai pasakojo savo gyvenimo istorijas, kaip jų kelyje atsirado Tiberiados bendruomenė, kokią vietą jų gyvenime užima tikėjimas. Mokiniai buvo nustebinti jų atvirumo ir nuoširdumo.

Po to pasistiprinę ir atsisveikinę iki susitikimo dvasingumo stovykloje jie tęsė savo piligriminę kelionę į Šiluvą.

Tikybos mokytoja Audronė Pilypaitė