Popietė „Kviečiame pažaisti“

Balandžio 12 d. trečios gimnazinės klasės mokinės Rūta, Eglė, Livija, Liveta, Ligita ir jų mokytoja Almonė Sakalauskienė pakvietė 5-6 klasių mokinius į rusų kalbos popietę „Kviečiame pažaisti!“ Žaisdami, atlikdami kūrybines užduotis, spręsdami kryžiažodžius, mokiniai išbandė savo rusų kalbos žinias ir gebėjimus. Kiekviena klasė pristatė, atliko savo namų darbų užduotis: penktokai suvaidino pasaką „Ropė“, padeklamavo eilėraščių. Šeštos klasės mokiniai padainavo dainą apie žiogelį, inscenizavo eilėraštį apie vilką ir lapę.

Vedančiosios renginį gimnazistės pakvietė popietės dalyvius paskanauti meduoliais ir atsigaivinti gira. Mokiniams buvo gera proga įtvirtinti rusų kalbos žinias, prisiminti tradicijas.