„Krepšinio diena – 2016“

Balandžio 15 d. gimnazijos sporto salėje vyko sporto šventė „Krepšinio diena – 2016“. Sporto renginį organizavo I gimnazinės klasės mokiniai ir kūno kultūros mokytojas Virginijus Kečioris. Kaip ir praėjusiais metais į svečius atvyko Šaukoto pagrindinės mokyklos krepšinio komanda, vadovaujama kūno kultūros mokytojos D. Balčiūnienės.

Sporto renginys prasidėjo baudų metimo konkursu. Šio konkurso nugalėtoju iš 22 dalyvių tapo mūsų gimnazijos 7 klasės mokinys Evaldas Maciejauskas. Jis baudų metimo finale pataikė 10 kartų iš 10 metimų. Antrąją vietą, pataikęs į krepšį 8 kartus, laimėjo Šaukoto pagrindinės mokyklos mokinys Modestas Šalkus. Trečiąją vietą pelnė III gimnazinės klasės mokinys Gvidas Šniolis.

Tritaškio metimo konkurse dalyvavo 20 dalyvių. Nugalėtoju tapo II gimnazinės klasės mokinys Erikas Baltiejus. Antrąja ir trečiąja vieta pasidalino gimnazistai Karolis Praskorys ir Gintaras Buivydas.

Pasibaigus metimų konkursams į aikštelę išbėgo krepšinio žaidimo entuziastai. Varžybose dalyvavo trys komandos. Nugalėtoja tapo „Bendraklasių komanda“, įveikusi Šaukoto pagrindinės mokyklos komandą ir antrąją gimnazijos komandą „Išgelbėk draugą“. Antrąją vietą laimėjo komanda „Išgelbėk draugą“, trečiąją – Šaukoto pagrindinės mokyklos komanda.

Naudingiausi žaidėjai, nugalėtojai, prizininkai apdovanoti sporto šventės organizatorių įsteigtais medaliais ir renginio rėmėjų UAB „Kadma“ padėkomis.