Padėkos diena

Baigiantis mokslo metams gimnazijoje vyko tradicinis renginys – „Padėkos diena“. Jo metu padėkota visiems mokiniams, pasiekusiems reikšmingų laimėjimų šiais mokslo metais. Mokiniams už pasiektus rezultatus rajono įvairių dalykų olimpiadose, šalies ir rajono konkursuose, varžybose, už aktyvų dalyvavimą gimnazijos veikloje įteikti Padėkos raštai.

Puikių rezultatų pasiekta tikrai nemažai. Štai „Patrepsynės“ varžytuvėse mūsų gimnazijos poros Dovilė Zamaraitė, Orintas Stradomskis ir Kamilė Savickaitė, Rokas Šimkus tapo geriausiomis poromis Lietuvoje. Gražių rezultatų pasiekė ir kitos varžytuvių respublikiniame ture dalyvavusios poros. Šokėjus ruošė mokytoja Džiuljeta Ragauskienė.

Gražių pasiekimų turime ir rajoninėse dalykinėse olimpiadose. Štai abiturientė Gabrielė Arlauskaitė laimėjo antrąsias vietas rajoninėse matematikos ir fizikos olimpiadose. III gimnazinės klasės mokinys Gvidas Šniolis antrąją vietą laimėjo rajoninėje fizikos ir trečiąją informacinių technologijų olimpiadoje. Rajoninėje chemijos olimpiadoje pirmąją vietą laimėjo III klasės gimnazistas Karolis Grigaliauskas, trečiąją vietą lietuvių kalbos olimpiadoje – abiturientė Arūnė Kanovaitė, antrąją vietą anglų kalbos olimpiadoje – III klasės gimnazistas Renaldas Abadauskas. Juos ruošė mokytojai Vidas Šukys, Ancė Skarbalienė, Rita Matuzienė, Laisvida Vedeckienė, Povilas Mockus, Stasė Mažučiūnienė. Gaila, kad dalykinėse olimpiadose prizininkais netapo žemesniųjų klasių mokiniai.

Puikių rezultatų pasiekta įvairiuose konkursuose ir sportinėse varžybose.

Tradicinė direktoriaus pavaduotojos Almonės Sakalauskienės premija mokiniui, pasiekusiam geriausių ugdymo rezultatų ir garsinusiam gimnazijos vardą, šiemet įteikta I klasės gimnazistei Juditai Janužaitei. Ji laimėjo antrąją vietą geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“, III vietą IX-X klasių anglų kalbos konkurse, kartu su komandomis laimėjo prizines vietas dar keliuose konkursuose ir varžybose.

Už pagalbą gimnazijai Padėkos raštais apdovanota grupė mokinių tėvų.