Rugsėjo 1-osios šventė

Į tolimą kelionę išskridę gandrai ir padangėje klykaujantys gervių pulkai mums paskelbė, kad atėjo ruduo, o kartu su juo ir pirmoji, ko gero pati didžiausia rudens šventė, Rugsėjo 1-oji.

Ypatinga šiemet Rugsėjo 1-oji mūsų gimnazijoje. Mes ją pasitinkame turėdami du skyrius: Tyrulių ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyrių ir Šaukoto ikimokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo skyrius. Tiesa, skyriuose mokinių nedaug, o nemaža dalis buvusios Tyrulių pagrindinės mokyklos 5-10 klasių mokinių šiemet jau mokysis Šiaulėnuose.

Net dvi Šventosios Mišios, skirtos naujųjų mokslo metų pradžiai buvo aukojamos Šiaulėnų ir Šaukoto bažnyčiose, o gimnazijos direktorius su švente sveikino ir naujųjų mokslo metų pradžią skelbė Tyruliuose, Šiaulėnuose ir Šaukote.

Gimnazijoje naujuosius mokslo metus pradėjo 369 mokiniai ir priešmokyklinės ir ikimokyklinių ugdymo grupių ugdytiniai. Palinkėkime jiems visiems sėkmingų mokslo metų.

Šventė Tyrulių skyriuje.

Šaukoto skyriuje įnešama gimnazijos vėliava.

Šventė Šaukoto skyriuje. Kalba gimnazijos direktorius.

Kalba Šaukoto skyriaus pirmokai.

Šiaulėnai. Šventei pasiruošę.

Rugsėjo pirmoji Šiaulėnuose.

Gimnazijos direktorius Vytautas Jarašiūnas įteikia pasus pirmokams Šiaulėnuose.