Svečiai iš Skaros miesto

Šių metų rugsėjo 15 d. gimnazija sulaukė svečių iš Švedijos Skaros miesto. Svečių delegaciją sudarė 3 mokytojos ir 4 mokiniai. Svečius palydėjo Radviliškio r. savivaldybės atstovas V. Simelis ir Lizdeikos gimnazijos anglų kalbos mokytoja R. Remeikienė.

Mūsų gimnazijos gimnazistai svečius supažindino su Šiaulėnų miesteliu, jo lankytinomis vietomis, papasakojo apie gimnaziją, vykdomas veiklas, pristatė jau įvykdytus projektus ir vykdomą anglų kalbos projektą „Once upon a time…“. Švedų bakalaureato klasės mokiniai supažindino su savo šalies įžymiausiais objektais, žmonėmis, miestu, mokykla. Pristatymo pabaigoje svečiai pamokė mus keletą švediškų žodžių, kartu ieškojome bendrų žodžių lietuvių ir švedų kalbose, nes šiuo renginiu pradėjome Europos kalbų dienos minėjimą mūsų gimnazijoje. Susitikimo pabaigoje buvo apsikeista atminimo dovanėlėmis, mokiniai svečiams parodė mokyklą, aplankė įvairių dalykų pamokas, palygino švietimo sistemų panašumus ir skirtumus, pasikeitė adresais ir suplanavo bendras veiklas ateičiai.