Europos judrioji savaitė

Rugsėjo 19-23 dienomis gimnazijoje vyko Europos judriosios savaitės renginiai. Savaitės renginiai prasidėjo pirmadienį nuo visuotinės rytinės mankštos gimnazijos sporto aikštyne. Mankštą vedė II gimnazinės klasės merginos.

Kitą dieną buvo suorganizuotos kvadrato varžybos 1-4 ir 5-6 klasių mergaičių ir berniukų komandoms.

Trečiadienį, tai yra, rugsėjo 21 d., mokiniai labai aktyviai dalyvavo rudens kroso varžybose, kurios vyko pagal amžiaus grupes: 1-4 klasių, 5-6 klasių, 7-8 klasių ir I-II gimnazinių klasių.

Ketvirtadienį, rugsėjo 22 d., per pirmąsias pamokas mokiniai atliko rytinę mankštą klasėse. Pratimus rodė kiekvienoje klasėje paskirti mokiniai. Vėliau buvo vykdoma akcija „Apibėk mokyklą“.

Judrioji savaitė baigėsi tinklinio varžybomis, kuriose dalyvavo mišrios I-II IR III-IV gimnazinių klasių komandos.

Judriosios Europos savaitės renginius organizavo ir rengė kūno kultūros mokytojai Dalia Balčiūnienė ir Virginijus Kečioris ir pradinių klasių mokytoja Milda Visockienė.