Išvyka į Naisius

Rugsėjo 29 d. 7 ir 8 klasių mokiniai lankėsi Naisiuose. Maloniai pasitikusi grupę gidė pirmiausia supažindino su kultūros namuose įrengta ekspozicija, pasakojančia apie Naisių apylinkių praeitį, dabartį ir ateities planus. Vėliau visi turėjo galimybę apsilankyti prie saulės laikrodžio, apžiūrėti medines baltų dievų skulptūras. Gidė įdomiai pasakojo apie Aušrinę, Austėją, Bubilą, Kalvį, Perkūną ir kitus dievus bei deives. Visiems patiko dar tebežydintis žolynų muziejus po atviru dangumi. Užlipę ant aukšto kalno mokiniai grožėjosi Baltų arena. Įdomu buvo apsilankyti ir Literatūros muziejuje, kuriame mokiniai daugiau sužinojo apie jauną, anksti mirusį poetą Zigmą Gėlę Gaidamavičių, paskaitė jo eilėraščių. Aplankytas ir žirgynas, nors pajodinėti mokiniams neteko. Išvykos pabaigoje laukė įdomiausioji dalis – dažasvydis. Visiems buvo smagu.