Knyga – tai indas, kuris mus pripildo, bet pats

netuštėja. – A. Debruselis.

Biblioteka kiekvienais metais dalyvauja Šiaurės šalių bibliotekų savaitės renginiuose. Nuotraukoje renginys 2017 m.

Bibliotekos darbo laikas: 7.30 – 16.00.

Pietų pertrauka: 11.00 – 11.30.

Paskutinis mėnesio penktadienis – švaros diena.

Bibliotekininkė Nijolė Valatkienė.

Bibliotekoje skaito 301 skaitytojas. Fonde yra 15721 egz. leidinių, 12598 egz. vadovėlių. Nuo 2011 metų balandžio mėn. pradėta diegti Mokyklų bibliotekų informacinė sistema MOBIS, kuri palengvins skaitytojų aptarnavimą, leidinių išdavimą, paiešką.

Metų knygos rinkimuose bibliotekoje pristatyta I. Ežerinytės knyga „Šunojaus diena“. Vaikai knygą skaitė šuniukui Tedžiui.

Bibliotekos paslaugos:

♦ Dokumentų (knygų, periodinių leidinių išdavimas).

♦ Kompiuterinių priemonių išdavimas.

♦ Vadovėlių išdavimas.

♦ Literatūros, moksleivių darbų parodos.

♦ Bibliografinės pamokos.

♦ Dalyvavimas projektuose.

♦ Spausdinimas.

♦ Kopijavimas.

♦ 4 kompiuterinės darbo vietos.

♦ Interneto ryšys.

Mokiniai aktyviai dalyvavo akcijoje „Knygų Kalėdos  – 2017“ , dovanojo knygas gimnazijos bibliotekai.

Techninė įranga:

♦ 5 kompiuteriai.

♦ Daugiafunkcinis kopijavimo aparatas.

♦ Muzikinis centras.

Dokumentai:

Bibliotekos nuostatai.

Naudojimosi mokyklos biblioteka taisyklės.

♦ Naudojimosi kompiuteriais ir internetu taisyklės.

Gimnazijos bibliotekos skaitykloje veikė mokytojos Birutės Banienės, Aleksandro Filipavičiaus ir jo dukterų Aistės, Vilmos ir Aleksandros dailės ir lipdybos būrelio keramikos darbų paroda.

Skaitykloje buvo demonstruojama Liudmilos Trigarcevos kolekcija „Pasaulio tautų lėlės“.