Abiturientams įteikti brandos atestatai

Liepos 13 d. gimnazijos abiturientams įteikti brandos atestatai.

Kiekvienais metais gimnazija išleidžia abiturientų laidą. Vienais metais būna didesnė laida, kitais – mažesnė. Vieni abiturientai pasiekia geresnių rezultatų, kitų rezultai silpnesni. IV (66) laidos abiturientams nepavyko pasiekti labai aukštų ugdymosi pasiekimų. Tačiau šiandien ne tai svarbiausia. Net ir silpniausiais įvertinimais gimnaziją baigęs abiturientas vertas pagarbos ir pripažinimo.

Džiaugiamės tikrai puikiais anglų kalbos brandos egzamino rezultatais. Abiturientės Gretos Barzinskaitės anglų kalbos žinios įvertintos 89 balais, Akvilės Rašytės – 86 balais. Dar 4 abiturientų šio egzamino žinios įvertintos 75 ir daugiau balo. Aukštus įvertinimus kai kurie abiturientai gavo ir už kitus brandos egzaminus.

Palinkėkime gimnazijos abiturientams, kad jų pasirinkimai būtų teisingi, kad jų gyvenimo kelias vestų tiesiai į tikslą.