Mokslo metų pradžios šventė

Neįprastai – rugsėjo 3 dieną – šiemet prasidėjo naujieji mokslo metai. Bet pirmoji mokslo metų diena buvo ypač graži.

Mūsų gimnazijoje ir jos skyriuose šventė prasidėjo šventomis Mišiomis, kurios buvo aukojamos Šiaulėnų ir Šaukoto bažnyčiose. Vėliau ji tęsesi gimnazijos kiemelyje ir Šaukoto skyriaus salėje.Su naujųjų mokslo metų pradžia visus pasveikino gimnazijos direktorius Vytautas Jarašiūnas. Šventėje dalyvavo, visus sveikino ir savivaldybės dovanų įteikė Radviliškio rajono savivaldybės administracijos investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėjo pavaduotoja Agnė Grabauskienė. Gimnazijos ir skyrių bendruomenes sveikino Šiaulėnų, Šaukoto ir Tyrulių seniūnai, Šiaulėniškių, Acokavų, Žeimių, Tyrulių, Kunigiškių ir Šaukoto bendruomenių atstovai. Nuoširdžiai dėkojame visiems sveikintojams, o taip pat Radviliškio šeimos labdaros ir paramos fondui už dovanėles pirmokams.

Nuotraukose šventės akimirkos.