Šventų Kalėdų belaukiant

Gruodžio 14 d. gimnazijoje vyko popietė „Šventų Kalėdų belaukiant“, kurioje dalyvavo vyresniųjų klasių mokiniai. Popietėje dalyvavo parapijos klebonas kunigas Jonas Bagdonas. Jis palaimino adventinius valgius. Popietės dalyviai kartu sukalbėjo bendrą maldą ir dalinosi kalėdaičiu – vienybės ir bendrystės ženklu. Klebonas pasidalino mintimis apie Advento religinę prasmę. Etninės kultūros būrelio vadovė Aurelija Norvaišienė su grupele antrokų mokė tradicinių liaudies žaidimų ir ratelių, bei pinti apyrankę ar skirtuką knygai. Visi dalyviai entuziastingai įsijungė į šią veiklą. Gimnazistės Vida Trinkaitė, Miglė Pranevičiūtė ir Auksė Grebliauskaitė pristatė Kūčių vakarienės papročius, sekė „pasaką be galo“, minė mįsles. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Almonė Sakalauskienė visiems palinkėjo prasmingų ir ramių paskutinių Advento savaičių ir jaukių ir linksmų Šv. Kalėdų. Renginio pabaigoje buvo sugiedota bendra giesmė.

Gruodžio 15 d. gimnazijos Tyrulių pradinio ugdymo skyriuje vyko Adventinis rytmetys, kuriame dalyvavo mokiniai, mokytojai ir kiti skyriaus bendruomenės nariai. Renginio metu buvo kuriama adventinio vainiko kompozicija iš simbolių, supažindinama su jų prasme, siunčiama žvakė iš rankų į rankas, sakomi palinkėjimai ateinančių švenčių proga. Buvo sukalbėta bendra malda.

Visi renginio dalyviai liko paliesti adventinės dvasios ir parsinešė į namus ramybę.