Auksinė šluota 2017

Vasario 22 dieną gimnazijoje vyko, jau tradicija tapęs, Nedzin klubo renginys „Auksinė šluota 2017“. Buvo apdovanoti patys geriausi, šauniausi, išskirtiniai, labiausiai pasižymėję mokiniai ir mokytojai. Į 21 nominaciją pretendavo net 63 gimnazistai ir jų mokytojai.

Nominaciją „Potencialus Sabonio žentas“ laimėjo II gimnazinės klasės mokinys Lukas Labinas, o „Metų stilius“ – biologijos mokytoja Gražina Naudužienė, nominaciją „Metų širdis“ laimėjo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Almonė Sakalauskienė. Buvo įteikta dar daug įvairių nominacijų: „Metų mušeika“, „Metų frazė“, „Metų saldžioji porelė“, „Metų naujokas“, „Metų greitakalbis“ ir kitų. Laimėtojai buvo apdovanoti išskirtiniais medaliais. Renginyje netrūko staigmenų. Nominantai atsakinėjo į organizatorių paruoštus labai suktus klausimus, atsakymai į juos stebino ir kėlė daug juoko. Žiūrovus ir nominantus sveikino savo paruoštais muzikiniais numeriais Nedzin klubo nariai. Skambėjo daug dainų ir juoko, kad net nesinorėjo po renginio skirstytis namo.