Projektas „Tautinė juosta kitaip“

Vasario 16 d. – kovo 11 d. gimnazijoje vyko projektas „Tautinė juosta kitaip“. Projektas skirtas Tautinio kostiumo metams paminėti. Projekto tikslas – kūrybiškai atskleisti tautinio kostiumo elemento – tautinės juostos – savitumą. Šiuo projektu mokiniai buvo skatinami domėtis tautiniu kostiumu, siekiama padėti atsiskleisti vaikų kūrybingumui ir saviraiškai, plečiamos įvairios meninės veiklos bei įvairių meno priemonių ir technikų naudojimo patirtis. Mokiniai aiškinosi juostų pynimo būdus, spalvas, jų reikšmes, mokėsi pinti juostas. Parodoje dalyvavo ikimokyklinio ugdymo grupės „Boružiukai“ auklėtiniai, jų mamos ir auklėtojos, gimnazijos pradinių klasių ir 5-8 klasių, Šaukoto skyriaus mokiniai, Darbščiųjų rankų būrelio nariai.

Mokinių sukurtos tautinės juostos papuoš mūsų gimnaziją.