Šventų Velykų belaukiant

Didžiosios pavasario šventės – Šventų Velykų sulaukė ir Tyrulių skyriaus mokiniai. Jie prisiminė velykinius papročius, kiaušinių dažymo metodikas, spalvų reikšmę, burtus. Ant Velykų stalo margučiai būtini. Todėl mokiniai, nieko nelaukę, kibo į darbą: lipdė margutį iš molio, jį puošė įvairiais raštais ir spalvomis, klijavo kiaušinio lukštais, iš siūlų gamino viščiuką. Paskui dalyvavo margučių ridenimo varžybose. Dovanojo margučių vieni kitiems linkėdami laimės, džiaugsmo, širdies ramybės, gražios šventės.

Šventės pabaigoje Velykų bobutė apdovanojo šokoladiniais margučiais ir pakvietė pažiūrėti filmo „Muana“.

Mokytoja Aušra Punytė