Rugsėjo pirmosios šventė

Kaip ir kiekvienais metais Rugsėjo pirmosios šventė prasidėjo Šv. Mišiomis Šiaulėnų bažnyčioje. Parapijos klebonas D. Grabažis palinkėjo, kad naujieji mokslo metai visiems mokiniams atneštų kuo daugiau išminties.

Po Šv. Mišių visi rinkosi į mokyklos salę. Nuskambėjus mokyklos himnui su naujųjų mokslo metų pradžia visus pasveikino mokyklos direktorius Vytautas Jarašiūnas. Šventėje dalyvavo daug svečių. Tai Radviliškio rajono savivaldybės administracijos socialinės paramos skyriaus vedėjas Darius Brazys, Šiaulėnų seniūnijos seniūnas Vitas Pranas Tutkus, Šiaulėniškių, Šiaulėnų ir Acokavų bendruomenių atstovai. Po abiturientų sveikinimo ir pirmokų prisistatymo mokyklos direktorius paskelbė naujųjų mokslo metų pradžią. Klasių auklėtojai  savo auklėtiniams vedė pirmąją pamoką.

Daugiau šventės nuotraukų čia.