Kalėdiniai renginiai

Gruodžio 20-21 dienomis priešmokyklinės grupės vaikai, pradinių klasių mokinukai ir jų mokytojos vyko į Kelmės dvarą. Ten vaikai dalyvavo edukacinėje programoje „Kūčių ir Kalėdų papročiai“, susitiko su Kalėdų Seneliu, žaidė kartu su juo įvairius žaidimus, ratelius. Pasivaišinę žemaitišku pyragu ir arbata, vaikai grįžo namo gerai nusiteikę ir daug naujo sužinoję.

Gruodžio 22 dieną kalėdiniai renginiai vyko Šiaulėnų kultūros namuose.

5-7 klasių mokiniai, atstovaujantys įvairias pasaulio tautas, rinkosi į svečius pas Kalėdų Senelį Jaulupukį. Visiems buvo smagu išbandyti savo sėkmę „žvejojant“ prizus laimės šulinyje, dalyvauti linksmuose atrakcionuose.

8-12 klasių mokiniai šios dienos vakarą buvo kviečiami į Kaukių balių. Karalius Justinas Ir Karalienė Vigantė vedė šį nuotaikingą vakarą. Klasės išradingai pristatė savo kaukes. Vakaro pabaigoje geriausios kaukės ir pasirodymai buvo apdovanoti prizais, buvo išrinkti naujieji Karalius ir Karalienė.

Nuoširdžiai dėkojame Kalėdinių renginių rėmėjams ŽŪB „Šiaulėnų statyba“ ir UAB „Litpirma“.

Daugiau nuotraukų čia.