Skaitome ir vertiname naujausias knygas

Praėjusiais mokslo metais mūsų mokyklos mokiniai ne tik skaitė, bet ir aktyviai rinko įdomiausią Metų knygą. Gegužės mėnesį į mokyklą atvyko paauglių Metų knygos „Kai aš buvau Kleo“ autorė Ona Jautakė. Mokiniai liko patenkinti susitikimu ir suteikta galimybe susipažinti bei pabendrauti su rašytoja. Tad ir šiais metais prie akcijos „Metų knygos rinkimai 2011“ prisijungė mokyklos bibliotekininkė ir  lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos. Išsiuntus paraišką, Skaitymo skatinimo programos organizatoriai ją įvertino ir dovanojo 3 vaikų ir 3 paauglių knygas, dalyvaujančias Metų knygos rinkimuose.

Lapkričio, gruodžio, sausio mėn. bibliotekoje pristatomos knygos: vyksta garsiniai skaitymai, knygų aptarimai. Dešimtokai, aštuntokai (vadovaujami mokyt. Laisvidos Vedeckienės) rašo recenzijas G. Adomaitytės knygai „Paklydusi pasaka“,  G. Morkūno knygai „Iš nuomšiko gyvenimo“, A. Cicėnaitės knygai „Mano tėtis ir kiti nesusipratimai“.  Pradinių klasių mokiniai kartu su mokytojomis  Džiuljeta Ragauskiene, Juvita Šaučiuliene ir bibliotekininke Nijole Valatkiene pristatė, aptarė  vaikų knygų trejetuką: V. V. Landsbergio „Stebuklingas Dominyko brangakmenis“, V. Palčinskaitės „Muzika Troliui“. K. Kasparavičiaus „Mažoji žiema“. Už labiausiai patikusias knygas mokiniai balsuoja internetu, iliustruoja labiausiai patikusias knygas.

Daugiau nuotraukų čia.