Karaokė konkursas

Sausio 26, 27 dienomis mokykloje vyko Karaokė konkursas. Šį konkursą organizavo muzikos mokytojas Laimonas Grebliauskas  kartu su Nedzin klubo nariais. Konkurso komisiją sudarė 12 klasės mokiniai: Justinas Šukys, Vigantė Kavaliauskaitė, Indrė Šukytė ir Ieva Jasiukaitytė. Sausio 26 d. varžėsi 19 mokinių iš 5-7 klasių dėl geriausio karaokės dainininko mokykloje vardo. Geriausiai sekėsi 7 klasės mokiniui Gvidui Šnioliui, nuo jo nedaug atsiliko 5 klasės mokinė Kamilė Levickaitė ir 7 klasės atstovė Auksė Grebliauskaitė. O sausio 27 d. varžėsi 8-11 klasės dėl geriausio karaokės dainininko vardo .Iš 8-11 klasių tarpo dalyvavo 14 jaunųjų karaokė dainininkų. Geriausiai sekėsi 8 klasės mokiniui Gyčiui Gavrilucai, jis ir laimėjo pirmąją vietą, nedaug nuo Gyčio atsiliko 10 klasės atstovė Gertrūda Budreckaitė ir 8 klasės atstovė Gintarė Dulinskaitė. Kitiems dalyviams pritrūko sceninės sėkmės arba jaudulys pakišo koją, bet nežiūrint į tai visi liko patenkinti pasisėmę daug gerų emocijų. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti  mokyklos Padėkos raštais, o nugalėtojai – pagrindiniais prizais – ausinėmis.

Daugiau nuotraukų čia.