Paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Vasario 14 dieną mokykloje vyko Vasario 16 skirtas minėjimas ir koncertas, kuriame dalyvavo 5-12 klasių mokiniai. Pranešimą skaitė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Almonė Sakalauskienė. Instrumentinio, estradinio bei literatų būrelių nariai (juos rengė mokytojai Laimonas Grebliauskas ir Laisvida Vedeckienė) dainavo dainas ir skaitė posmus apie Tėvynę. Minėjimo metu buvo pagerbti geriausiai pirmą pusmetį baigę 11-12 klasių mokiniai, konkursų prizininkai.

Vasario 15 dieną į minėjimą – koncertą susirinko priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojos. Mokytoja Džiuljeta Ragauskienė priminė mokiniams šios svarbios mūsų Tėvynei datos istoriją. Dramos būrelio nariai, priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir pirmų – ketvirtų klasių mokiniai deklamavo eilėraščius apie Tėvynę, dainavo jai skirtas dainas. Vaikams šventei padėjo pasiruošti jų mokytojai Laimonas Grebliauskas, Milda Visockienė, Birutė Banienė, Džiuljeta Ragauskienė, Ona Juvita Šaučiulienė. Geriausiai pirmą pusmetį baigusiems mokiniams buvo įteikti mokyklos Padėkos raštai.

Daugiau nuotraukų čia.