Šimtadienio šventė

Vasario 24 dieną mokykloje vyko tradicinė Šimtadienio šventė.

Vienuoliktokai, vadovaujami klasės auklėtojos Jurgitos Kvedaraitės, nuo pat ryto plušėjo puošdami sales, atidžiai rinkdami rekvizitus numatytai veiklai.

Dvyliktokai ir kiti svečiai iš pradžių buvo pakviesti į filmo „Pono Poterio Pingvinai“ premjerą. Kaip jau įprasta, kino salėje kiekvienas valgė kukurūzų spragėsius, o dvyliktokai jų atsinešė dar papildomai.  Nuotaikingas filmas   pasakojo apie šios šventės kaltininkus dvyliktokus. Po filmo visi buvo pakviesti į kitą salę, kurioje vyko „teismo posėdis“. Šventę pradėjo mokyklos direktorius Vytautas Jarašiūnas, kuris palinkėjo abiturientams likusias dienas mokykloje praleisti kuo prasmingiau. Dvyliktokai po vieną ir grupelėmis buvo kviečiami atlikti užduočių, kurios buvo  labai įvairios. Na, o „teismo proceso“ organizatoriai ne tik skelbė nuosprendžius, bet ir linksmino visus. Šventei artėjant į pabaigą visi dvyliktokai ir jų auklėtoja Dalia Zablockienė gavo pusatestačius. Vienuoliktokai abiturientams įteikė tortą, kuris šiais metais turėjo savo pavadinimą „Baudžiamasis kodeksas“.

Daugiau nuotraukų čia.

Bus daugiau nuotraukų.