Koncertas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai

Mokykloje vyko Kovo 11 – Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo Dienai – skirtas mokinių minėjimas – koncertas „Dainuoju Lietuvai“. Visiems sugiedojus „Tautišką giesmę“, dvyliktokė Lina Kačinskaitė padeklamavo Maironio eilėraštį „Apsaugok, Viešpatie“. Po to skambėjo gražiausios dainos apie Lietuvą, kurias atliko 3, 6b, 7 klasių dainininkai bei mokyklos vokalinio instrumentinio ansamblio (vadovas mokytojas Laimonas Grebliauskas) nariai: Žilvinas Sinušas, Indrė Šukytė, Justinas Šukys, Aurelija Aleksandravičiūtė, Viktorija Arlauskaitė, Gabrielė Arlauskaitė, Gintarė Dulinskaitė, Dominykas Utakis.

Koncerto metu mokyklos Padėkos raštais buvo apdovanoti geriausiai II trimestrą baigę 5-10 klasių mokiniai. Vien 10-9 antrąjį trimestrą baigė septintokai Gvidas Šniolis, Rūta Utakytė ir devintos klasės mokinė Ieva Jarašiūnaitė. Apdovanoti buvo ir šiek tiek žemesnius įvertinimus turintys mokiniai.

Bus daugiau nuotraukų.