Saugaus eismo renginys

Kovo 14 dieną mokykloje vyko renginys, skirtas saugiam eismui. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo  grupių vaikai ir pradinių klasių mokiniai šiltai sutiko svečius. O svečiavosi šeduviai: vaikučiai ir jų auklėtojos iš Šeduvos lopšelio-darželio, šeimyninis tercetas Eisvydė, Gabrielė ir Vytaras Skromanai  bei Šeduvos bendruomenės atstovės. Nuotaikingai saugaus eismo taisyklių mokė mažieji aktoriai, o  smalsūs ir išdykę teletabiai į pagalbą pasikvietė Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato viršininko pavaduotoją  Auridą Pekauską. Mokiniai atsakinėjo į klausimus, rodė savo gebėjimus kaip saugiai pereiti gatvę, kaip elgtis joje. Renginio pabaigoje  policijos tyrėja Meilutė Kubilienė mažiausiems dalyviams įteikė dovanėlių.

Daugiau nuotraukų čia.