Skaitovų konkursas „Raiškus žodis subūrė mus …“

Balandžio 24 dieną Šiaulėnų Marcelino Šikšnio vidurinėje mokykloje vyko tradicinis pradinių  klasių mokinių skaitovų konkursas „Raiškus žodis subūrė mus“. Konkurse dalyvavo 23 skaitovai iš Tyrulių ir Šaukoto pagrindinių, Grinkiškio Jono Poderio ir Šiaulėnų Marcelino Šikšnio vidurinių mokyklų. Jie kovojo dėl pagrindinio prizo, kuriuo kasmet asmeniškai pasirūpina mokyklos direktorius Vytautas Jarašiūnas.

Gausus dalyvių būrys su savo mokytojais ir vertinimo komisija.

Išklausyti ir įvertinti tokį būrį skaitovų nebuvo lengva. Komisija, vadovaujama Šiaulių dramos teatro aktorės Linos Bocytės, net penkiems skaitovams skyrė prizines vietas, dar keturi 2 klasių skaitovai buvo paskatinti.  Trečiųjų vietų laimėtojai – ketvirtos  klasės mokinys Dovydas Bauža (Šiaulėnai, mokytoja Džiuljeta Ragauskienė) ir antros klasės mokinė Viltė Lukauskaitė (Šaukotas, mokytoja Dijana Dovidaitytė). Antrosios vietos skirtos ketvirtokui  Ignui Kuduliui (Šiaulėnai, mokytoja Džiuljeta Ragauskienė) ir antrokei Faustinai Jocaitei (Šaukotas, mokytoja Dijana Dovidaitytė).  Pirmoji vieta skirta ir pagrindinis prizas įteiktas 3 klasės mokinei Akvilei Dulinskaitei (Šiaulėnai, mokytoja B. Mikalčienė).

Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti Šiaulėnų Marcelino Šikšnio vidurinės mokyklos Padėkos raštais ir prizais.

Nugalėtoja.