Piligriminis žygis

Rugsėjo 7-9 dienomis vyko jubiliejinis 10-asis tarptautinis piligriminis žygis „Kryžių kalnas – Šiluva“. Nepabūgę darganoto oro penktadienio rytą 900 piligrimų iš įvairių Lietuvos kampelių ir net užsienio šalių rinkosi prie Kryžių kalno. Šiame gausiame būryje buvo 11 mūsų mokyklos Jaunųjų samariečių būrelio narių ir kitų vyresniųjų klasių mokinių su tikybos mokytoja A. Pilypaite.

Vedami J.  E. Šiaulių vyskupo Eugenijaus Bartulio žygio dalyviai per tris dienas nuėjo 70 kilometrų. Keliaudami giedojo giesmes,  pakeliui – dalyvavo šv. Mišių aukoje, aplankė Rekyvos, Pakapės, Kiaunorių, Tytuvėnų bažnyčias, vakarais įsikurdavo stovyklavietėse prie Rekyvos ir Gaužtvinio ežerų, po vakarienės stebėjo meninę programą ar šildėsi prie laužo.

Patirti įspūdžiai ir dvasinės patirtys atpirko ir fizinį nuovargį, ir rudenišką nakties vėsą bei nemigą.