Konstitucijos dienai skirti renginiai

Šiais metais spalio 25 d. Lietuvos Konstitucija šventė savo 20-ąsias metines. Pažymėdami šią sukaktį, 52 penktų – dvyliktų klasių mokiniai aktyviai dalyvavo Konstitucijos egzamine. I etape geriausiai pasisekė dvyliktokei Gerdai Ribačenkaitei. Ji surinko 28 (iš 30) taškus ir dalyvavo Konstitucijos egzamino II etape. Gerdą lydėjo sėkmė ir II etape – ji surinko 15 taškų (iš 19), jos darbas buvo išsiųstas centralizuotai vertinimo komisijai.

Spalio 26 d. vyko 5-8 klasių viktorina „Ką žinai apie Lietuvos Konstituciją?“ Mokiniai ruošėsi atsakinėti į 25 klausimus. Komandą sudarė 5 mokiniai. Klausimus traukė kapitonai, o atsakinėti galėjo bet kuris komandos narys. Geriausiai pasisekė 5 ir 7b klasių komandoms: jos surinko po 18 taškų. Pirmąją vietą 5 klasės komandai lėmė tai, kad jie buvo jauniausi viktorinos dalyviai. Trečioji vieta atiteko 8 klasės komandai.

Viktoriną organizavo istorijos mokytojas Sigitas Škikūnas.