Savaitė, skirta Maironio 150-osioms gimimo metinėms paminėti

Lapkričio 5-9 dienomis mokykloje vyko lietuvių kalbos savaitės renginiai, skirti poeto Maironio 150-osioms gimimo metinėms. Ją organizavo lietuvių kalbos mokytojos Laisvida Vedeckienė ir Dalia Zablockienė. 5-12 klasių mokiniai dalyvavo dailiosios rašysenos konkurse, rašė konkursinį diktantą. 5-8 klasėms buvo organizuota kalbos popietė-viktorina. Viktorinoje geriausiai sekėsi 7a klasės komandai, antri buvo šeštokai, trečiąją vietą užėmė penktoji klasė.

Visus subūrė paminėjimo renginys „Baigės rugsėjis! Po orą bailiai voratinkliai draikės be vėjo“. Literatūrinės-muzikinės kompozicijos metu skambėjo Maironio eilėraščiai, dainos pagal poeto eiles, buvo prisiminti svarbiausi dainiaus gyvenimo momentai. Eilėraščius deklamavo mokiniai ir mokytojai, o pabaigoje visi uždainavome „Lietuva brangi“. Šiam renginiui mokiniams pasirengti padėjo lietuvių kalbos mokytoja Laisvida Vedeckienė ir muzikos mokytojas Laimonas Grebliauskas.