Paminėta Lietuvos kariuomenės diena

Lapkričio 23 dieną minima Lietuvos kariuomenės diena. Šią dieną 1918 metais Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas A. Voldemaras pasirašė įsakymą Nr. 1, kuriuo buvo įkurta Apsaugos Taryba ir įsakyta pradėti formuoti pirmąjį Lietuvos kariuomenės pulką. Nuo šios dienos pradėta oficialiai kurti Lietuvos kariuomenę.

Lapkričio 22 dieną mokykloje vyko Lietuvos kariuomenės dienai paminėti skirtas renginys. Istorijos mokytojas Sigitas Škikūnas įdomiai pristatė Lietuvos kariuomenės istoriją ir kuo gyvena šių dienų kariai. Paminėjime dalyvavo Lietuvos šaulių sąjungos generolo Povilo Plechavičiaus Šiaulių 6-os šaulių rinktinės Radviliškio pirmos šaulių kuopos vadas kapitonas Pranas Sluckus ir atsargos kapitonas Vytautas Burbulis. Kuopos vadas P. Sluckus  supažindino mokinius ir pedagogus su šaulių  kasdienybe, pasiekimais ir išbandymais. Kvietė mokinius tapti jaunaisiais šauliais. V. Burbulis kvietė jaunimą domėtis karių gyvenimu, nebijoti rinktis karininko profesijos.