Zoninėse kvadrato varžybose iškovota pirmoji vieta

Laimėjusi I vietą Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų kaimo vietovių pradinių klasių kvadrato varžybose, Šiaulėnų Marcelino Šikšnio vidurinės mokyklos 3-4 klasių mokinių komanda gruodžio 13 d. Raseiniuose  dalyvavo Lietuvos kaimo vietovių mokyklų olimpinio festivalio pradinių klasių mokinių (gim. 2002 m.  ir jaunesnių) zoninėse kvadrato varžybose.

Raseinių kūno kultūros ir sporto centro  sporto salėje susitiko rajoninių kvadrato varžybų nugalėtojai: Raseinių rajono Žaiginio Pranciškaus Šivickio pagrindinės mokyklos, Kelmės rajono Šaukėnų Vlado Pūtvio – Putvinskio vidurinės mokyklos ir Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio vidurinės mokyklos pradinukai. Varžybos buvo atkaklios, tačiau šiaulėniškiai buvo stipriausi – jie laimėjo I vietą. Namo grįžti su pergale buvo labai gera ir smagu.

Mokinius varžyboms rengė 4 klasės mokytoja Birutė Mikalčienė, jai padėjo 3 klasės mokytoja Milda Visockienė.