„Linksmoji matematikos pamokėlė“

Gruodžio 14 d. mokykloje vyko renginys „Linksmoji matematikos pamokėlė“, kuriame dalyvavo Šaukoto pagrindinės mokyklos, Tyrulių pagrindinės mokyklos ir mūsų mokyklos 6-7  klasių mokinių komandos.

Pamokos tikslas – įrodyti, kad matematika reikalauja ne tik „sausų“ žinių, bet ir kūrybiškumo. Renginio metu matematikos mokslas buvo siejamas su biologija, istorija, kūno kultūra, lietuvių kalba, architektūra. Mokiniai sprendė senovinius uždavinius, dalyvavo matematinėje estafetėje, kūrė haiku, iš duotų priemonių konstravo statinius, sudarytus iš kelių erdvinių kūnų, atliko įvairias matematines užduotis. Pamokos metu organizuota pedagoginė pertraukėlė, kurios metu 5-os klasės mokiniai šoko folklorinius šokius „Giružė“ ir „Šuldi buldi“.  Apibendrindami pamoką, mokiniai atliko kūrybinę užduotį –  piešiniu, karpiniu ar kitu būdu parodė matematikos svarbą gyvenime, kur ji taikoma praktinėse situacijose.

„Linksmąją matematikos pamokėlę“ organizavo matematikos mokytoja metodininkė Rita Matuzienė.