Akcija „Atmintis gyva, nes liudija“

Sausio 11 dieną mokykla prisijungė prie jau kasmetine tradicija tapusios pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“, kurią organizuoja Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti.

8.00 valandą ryto dešimčiai minučių buvo užgesintos šviesos ir languose uždegtos atminties žvakutės. Žvakė simbolizuoja gyvybę, šviesą, atmintį ir susikaupimą.

Pilietinė akcija skirta prisiminti ir visuotinai paminėti prieš 22 metus Lietuvos piliečių vieningą siekį apginti atkurtos valstybės nepriklausomybę ir bendrą pilietinę poziciją, padėjusią atsilaikyti prieš sovietinių okupantų ir vietinių kolaborantų agresiją bei bandymą karine jėga įvykdyti perversmą.

Po šios akcijos vyko Laisvės pamokos, videofilmo „Laisvės kaina“ peržiūra, atminimo rytmetis pradinių klasių mokiniams, fotonuotraukų ir mokinių piešinių parodėlės. Prie simbolinio televizijos bokšto visą dieną degė atminimo žvakutės.