„Mankštomanijos“ popietė mokykloje

Kovo 1 dieną mokykloje vyko sveikatingumo renginys „Mankštomanija“. Jį organizavo kūno kultūros mokytojas Virginijus Kečioris. Mokytojo siekis – pagerinti mokinių fizinį aktyvumą. Sausio-vasario mėnesiais klasių komandos aktyviai sportavo, ruošėsi šiai šventei.

Renginį mokyklos sporto salėje uždegančiu šokiu pradėjo merginų šokių grupė „Svajonių komanda“. Po to visi dalyviai buvo pakviesti bendrai mankštai „Mankšta – geros dienos pradžia“. Skambant ritmiškai muzikai, 10 minučių aerobikos pratimų kompleksą visiems renginio dalyviams pravedė 11 klasės mokinė Viktorija Arlauskaitė.

Vaikinai jėgas išmėgino virvės traukimo rungtyje. Daug emocijų sukėlė šios varžybos. 5-7 klasių grupėje I-ąją vietą laimėjo 7a klasės berniukai. 8-12 klasių grupėje stipriausi buvo 10 klasės vaikinai. Laimėję I -ąją vietą, jie iškovojo teisę dalyvauti rajoninėse virvės traukimo varžybose.

Visų klasių merginos savo sugebėjimus demonstravo atlikdamos ritmiškus ir greitus sportinius šokius. Čia nebuvo pralaimėjusiųjų, nes pagrindinis prizas – sveikata, teigiamos emocijos, puiki nuotaika ir geras fizinis aktyvumas.