Šimtadienis

Vasario 22 dieną mūsų mokykloje vyko tradicinis renginys – šimtadienis.Vienuoliktokai kartu su auklėtoja Ance Skarbaliene pasitiko dvyliktokus su duona ir druska, gira pavaišino ir pakvietė susirinkusius į netradicines senovines lietuviškas vestuves Gerveliškių kaime. Renginys prasidėjo aktų salėje, kur dvyliktokai bei svečiai stebėjo vienuoliktokų ruoštą filmą su mokinių bei mokytojų sveikinimais ir palinkėjimais.

Po to renginys vyko mokyklos valgykloje. Jo metu buvo atliekamos įvairios užduotys, susijusios su vestuvių tradicijomis, vienuoliktokai rengė muzikinę programą, buvo uždegtas šeimos židinys. Sėkmės dvyliktokams linkėjo mokyklos direktorius Vytautas Jarašiūnas ir klasės auklėtoja Jurgita Mašnickienė. Vienuoliktokai dvyliktokams įteikė kalendorių-medį, kuris padės skaičiuoti dienas, likusias iki egzaminų, ir pusatestatačius. Renginio pabaigoje visi draugiškai valgė šimtadienio tortą.