Pasakų klasės atidarymas

Balandžio 28 d., sekmadienį, ketvirtokai skubėjo į mokyklą. Kartu su jais į mokyklą skubėjo ir jų tėveliai. Tą dieną vyko „Kūrybinių partnerysčių“ projekto šių mokslo metų finalinis renginys – pasakų klasės atidarymas. Šventėje taip pat dalyvavo kūrybos agentė Laura, kuriantys praktikai, daug kitų svečių.

Visi susirinko „Kūrybinių partnerysčių“ projekto patalpoje. Po trumpos įžanginės mokytojos Birutės Mikalčienės kalbos vyko Pasakų klasės atidarymas. Po naujutėlės klasės apžiūrėjimo ketvirtokai parodė įdomią programą.

Salėje mokytoja Birutė Mikalčienė apžvelgė visus projekto darbus, padėkojo visiems, vienaip ar kitaip padėjusiems organizuoti projekto veiklą. Mokyklos direktorius V. Jarašiūnas aktyviausiems projekto pagalbininkams įteikė mokyklos padėkos raštus.

Po renginio visi pasivaišino ketvirtokų tėvelių paruoštais skanėstais.

Nuotraukose šventės akimirkos.