Padėkos diena

Gegužės 24 d. mokykloje vyko Padėkos diena, kurios metu buvo padėkota mokiniams, šiais mokslo metais savo laimėjimais ir pasiekimais garsinusiems mūsų mokyklą, o taip pat juos ruošusiems mokytojams.

20 mūsų mokyklos mokinių tapo olimpiadų ir konkursų prizininkais ir laureatais. Tai sudaro 11,4 procento visų 5-12 klasių mokinių. Mūsų mokykla pagal šį rodiklį yra antra tarp visų rajono mokyklų. Ir jau ne pirmus mokslo metus.

Daugiausia prizinių įvairių olimpiadų vietų (net 5) laimėjo 10 klasės mokinė Ieva Jarašiūnaitė.

Mokinių olimpinio festivalio 6 klasės komanda estafečių varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ kaimo mokyklų grupėje laimėjo trečiąją vietą Lietuvoje.

Respublikiniame folklorinių šokių varžytuvėse „Patrepsynė-2013“ 3 mūsų mokyklos šokėjų poros tapo atskirų šokių nugalėtojomis. Per mokslo metus mūsų mokyklos mokiniai pasiekė daug mažesnių laimėjimų.