Turistinė diena

Birželio 3-4 dienomis mokykloje vyko Turistinė diena, kurioje dalyvavo 5-11 klasių mokiniai. Pirmąją dieną` jaunieji turistai iš pat ryto įsirengė savo stovyklavietes, pristatė komandas ir dalyvavo orientacinėse varžybose. Įveikti pažymėtą trasą nebuvo lengva, nes kepino karšta saulutė, reikėjo bėgti per aukštomis žolėmis ir krūmais apaugusias pievas, iškentėti vapsvų ir įkyrių musių puolimą. Ne vienas išsimaudė Šušvės vandenyje.

Po pietų komandos išvyko į turistinį žygį pasirinktu maršrutu: vieni pėsčiomis, kiti dviračiais, tačiau visi vakarop grįžo pilni gerų įspūdžių.

Pavakarieniavę ir pailsėję, turistai žaidė, atliko įvairias kiekvienos komandos parengtas užduotis. Vakare prie laužo vyko pokalbiai, buvo kepamos bulvės.

Kitos dienos rytą (o jis daugumai buvo sunkus) turistų laukė naujas išbandymas – turistinė estafetė, kuri pareikalavo iš komandos ištvermės, atsakomybės, pareigingumo.

Tureistinė diena visiems paliko puikių prisiminimų.

Daugiau nuotraukų čia.