Naujųjų mokslo metų pradžios šventė

Mokinius, po ilgų vasaros atostogų vėl skubančius į mokyklą, šiemet palydėjo įkyrus lietus. Galbūt dėl lietaus ir Šv. mišiose, kurios buvo laikomos už sėkmingus naujuosius mokslo metus Šiaulėnų bažnyčioje, mokinių ir jų tėvelių buvo nelabai daug. Užtat mokyklos sporto salė buvo pilnutėlė.

Joje tęsėsi naujųjų mokslo metų pradžios šventė. Kaip ir kiekvienais metais ją vedė abiturientai. Mokyklos bendruomenę su naujųjų mokslo metų pradžia pasveikino mokyklos direktorius Vytautas Jarašiūnas. Prisistatė pirmokai. Šiais mokslo metais jų gana gausus būrys. Mokyklos direktorius jiems įteikė Pirmoko pasus, o dovanėles jiems įteikė abiturientai. Mokinius ir pedagogus sveikino rajono savivaldybės administracijos skyriaus vedėjas Vytautas Simelis, Šiaulėnų seniūnijos seniūnė Ieva Bliznikienė, Šiaulėniškių, Šiaulėnų, Acokavų ir Žeimių bendruomenių atstovai.

Daugiau nuotraukų čia.