Lietuvių kalbos savaitė

Spalio 14-18 dienomis vyko lietuvių kalbos savaitė. Buvo organizuoti tvarkingiausios rašysenos, diktanto konkursai. Tvarkingiausios rašysenos konkurso 5-8 klasių grupėje nugalėtoja tapo septintokė Kamilė Levickaitė, 9-12 klasių grupėje – 11 klasės mokinė Ieva Jarašiūnaitė.

Diktanto konkurso nugalėtojais tapo 5-6 klasių grupėje – šeštokė Vida Trinkaitė, 7-8 klasių grupėje –   aštuntokės Akvilė Rašytė ir Viktorija Morkytė, 9-10 klasių grupėje – devintokė Livija Naudužaitė, 11-12 klasių grupėje – vienuoliktokė Ieva Jarašiūnaitė ir abiturientė Austėja Mockutė.

Kalbos savaitė baigėsi tarmių popiete, kurioje dalyvavo 5-8 klasių mokiniai. Klasių komandos ne tik bandė kalbėti žemaičių ir aukštaičių šnektomis, bet turėjo galimybę išgirsti gimtąja tarme šnekančius mokyklos mokytojus. Visi skanavo įvairių regionų patiekalų, kuriuos pasigaminti padėjo tėveliai.