Naktis mokykloje. Svečiuose pas Adamsus

Lapkričio 8 d. vakaras kvietė visus ateiti į mokyklą ir praleisti naktį linksmai kartu su Adamsais. Svečiai (kiekviena 5-12 klasė) turėjo žavingai Adamsų šeimynėlei atnešti dovanų – trumpą filmuką apie klasę (siaubą keliantis nutikimas). Svečiai turėjo atitikti aprangos kodą – neišsiskirti iš garsiosios šeimynėlės. Vakare visų laukė siurprizas – žavioji akrobatė ir jos smaugliukas. Naktinėjantys svečiai galėjo dalyvauti atrakcionuose, karaoke konkurse, žiūrėti siaubo filmus, pasilinksminti diskotekoje. Tik apie septintą valandą ryto mokyklą paliko svečiai ir Adamsai.

Naktinę programą organizavo Nedzin klubas ir jo vadovė Dalia Zablockienė, muzikos mokytojas Laimonas Grebliauskas, kūno kultūros mokytojas Virginijus Kečioris. O visų ramybę saugojo ištvermingieji klasių auklėtojai.

Daugiau nuotraukų čia.