Nepradėk!

Lapkričio 14 d. 5-10 klasių mokinius į prevencinės akcijos „Nepradėk!“ paskaitą pakvietė policijos apylinkės inspektorė Meilutė Kubilienė. Ji kalbėjo apie rūkymo, alkoholio, narkotikų daromą žalą žmogaus organizmui, rodė skaidres, filmuotą medžiagą. Inspektorė į susitikimą pakvietė ir suaugusius žmones, kurie savo gyvenime stipriai rūkė, vartojo narkotikus, alkoholį. Jie trumpai papasakojo savo gyvenimo istorijas ir kokią žalą jų organizmui padarė žalingi įpročiai. Susitikimo svečiai kreipėsi į mokinius ragindami juos nepradėti vartoti narkotikų, svaigalų, nerūkyti, o tuos, kurie jau vartoja, kuo greičiau atsikratyti žalingų įpročių.

Susitikimo dalyviai, teisingai atsakę į pateiktus klausimus, buvo apdovanoti prizais.

Ne vienas paskaitos dalyvis susimąstė apie skaudžias pasekmes, iškylančias vartojant alkoholį, narkotikus, rūkant. Todėl kreipiamės į visus ir raginame – NEPRADĖK!