Pagerbti geriausių mokymosi rezultatų pasiekę mokiniai

Prie Kalėdinės eglutės geriausių mokymosi rezultatų pasiekę i trimestrą 5-10 klasių mokiniai apdovanoti mokyklos Padėkos raštais ir saldžiomis dovanėlėmis.

Vien 9 ir 10 I trimestrą baigė devintokas Gvidas Šniolis, septintokė Judita Janužaitė, šeštokė Aušrinė Kubiliūtė ir penktokė Aistė Pociūtė.

Gerų mokymosi rezultatų pasiekė dešimtokės Gabrielė Arlauskaitė ir Viktorija Remeikaitė, devintokai: Auksė Grebliauskaitė, Karolis Grigaliauskas, Modestas Petraitis ir Rūta Utakytė, aštuntokai: Greta Barzinskaitė, Rūta Galinytė, Deima Mikalauskaitė, Viktorija Morkytė ir Akvilė Rašytė, septintokai: Erika Giedrikaitė, Kamilė Levickaitė ir Ema Poškutė, šeštokai: Karolina Narauskaitė, Gabija Šimkutė, Vida Trinkaitė ir Tadas Visockis.