Puikūs pasiekimai rajono olimpiadose!

Sausio mėnesį rajone vyko kai kurių mokomųjų dalykų olimpiados. Mūsų mokyklos stipriausieji mokiniai jose sėkmingai dalyvavo ir pasiekė puikių rezultatų. Džiaugiamės jais ir sveikiname.

Dėkojame mokytojams, padėjusiems mokiniams pasiruošti olimpiadoms: vyresniajam fizikos mokytojui Povilui Mockui, chemijos mokytojai metodininkei Ancei Skarbalienei, vyresniajai biologijos mokytojai Gražinai Naudužienei, vyresniajai lietuvių kalbos mokytojai Laisvidai Vedeckienei.

Skelbiame mokinių, kurie laimėjo prizines vietas rajoninėse olimpiadose, sąrašą:

Ieva Jarašiūnaitė, 11 klasės mokinė – I vieta chemijos ir fizikos olimpiadose, II vieta biologijos olimpiadoje.

Audrius Balinskas, 12 klasės mokinys – I vieta fizikos olimpiadoje.

Austėja Mockutė, 12 klasės mokinė – II vieta fizikos olimpiadoje.

Gabrielė Arlauskaitė, 10 klasės mokinė – III vieta fizikos olimpiadoje.

Gvidas Šniolis, 9 klasės mokinys – III vieta fizikos olimpiadoje.

Gertrūda Budreckaitė, 12 klasės mokinė – tapo laureate jaunųjų filologų konkurse.