Akcija „Mes visi mylim Lietuvą“

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos metines mokykla šiais metais paminėjo netradiciškai: buvo organizuota akcija „Mes mylim Lietuvą“.

Sporto salėje širdimi, sudaryta iš mokinių, mokytojų ir kitų mokyklos darbuotojų, apjuosėme Trispalvę ir sugiedojome Tautišką giesmę, visi kartu dainovome Lietuvai skirtas dainas. Istorijos mokytoja Violeta Šukaitienė visus pasveikino šios svarbios ir iškilios šventės proga.

Kiekvienai klasei buvo skirtas labai svarbus vaidmuo – atstovauti tam tikrą vėliavos spalvą arba širdį. Dauguma žmonių pasipuošė geltonos, žalios arba raudonos spalvos rūbais, papuošė savo veidus lietuviškais akcentais. Otrijų spalvų juostelės plazdėjo mūsų visų širdžių bendru ritmu: SU GIMTADIENIU, LIETUVA!

Dalies akcijos vaizdo įrašą galite pažiūrėti čia.