Kokią profesiją pasirinkti?

Sausio mėnesį dvyliktos klasės mokiniai skyrė karjeros ugdymui. Sausio 25 d. dvyliktokai dalyvavo Aukštųjų mokyklų mugėje Kaune. Jos metu susipažino su aukštosiose mokyklose rengiamomis specialybėmis, galėjo pasikalbėti su tų mokyklų dėstytojais ir studentais, parsivežė daug naudingos informacijos.

Sausio 29 d. 10-12 klasių mokiniai susitiko su Radviliškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresniuoju inspektoriumi Donatu Stakvilevičiumi. Jis mokinius supažindino su gaisrininko profesija, reikalavimais jai. Papasakojo apie gaisrininkų kasdienybę, atsakė į pateiktus klausimus.

Sausio 31 d. mokykloje vyko dvyliktokų susitikimas su buvusiais mūsų mokyklos mokiniais, kurie papasakojo apie savo studijas įvairiose mokymo įstaigose, galimybes įsidarbinti, reikalavimus sojant ir studijuojant, kaip sekasi dirbti. Susitikime dalyvavo 7 buvę mūsų mokyklos abiturientai.