Paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Lietuvos gimtadienį šventėme visi kartu – ir patys mažiausieji, ir patys vyriausieji mokiniai, mokytojai, mokyklos darbuotojai.

Su švente pasveikino mokyklos direktorius Vytautas Jarašiūnas. Priešmokyklinio ugdymo grupės ir pradinių klasių mokiniai dainavo patriotines daineles, deklamavo eilėraščius apie Tėvynę, šokių būrelio nariai šoko nuotaikingus tautinius šokius. Baigiamąją dainą visus kartu pakvietė padainuoti dvyliktokai.

Programą vedė ir apie šventės prasmę ir jos atsiradimo istoriją kalbėjo 12 klasės mokiniai Gertrūda Budreckaitė ir Dainius Travinas.

Šios šventės proga direktoriaus pavaduotoja Almonė Sakalauskienė apdovanojo II trimestrą geriausių rezultatų pasiekusius 5-10 klasių mokinius.

Mokiniams pasiruošti šventei padėjo mokytojai Laimonas Grebliauskas, Džiuljeta Ragauskienė, Birutė Banienė, Aurelija Norvaišienė, Ona Juvita Šaučiulienė, Milda Visockienė, Violeta Šukaitienė, Zita Jarašiūnienė.