Sveikatingumo diena

Kovo 28 d. mokyklos sporto salėje ilgai nerimo aistros, skambėjo ritmiška muzika. Čia vyko sporto dienos renginys „Linksmosios estafetės“. Sporto šventėje 5-12 klasių komandos išbandė savo jėgas įvairių linksmųjų estafečių varžybose. Zumbos šokio ritmais dalyvius į kovą kvietė 7 klasės šokių grupės „Svajonių komanda“ merginos. Apie žmogaus sveikatos problemas kalbėjo renginio organizatorius kūno kultūros mokytojas V. Kečioris, skambėjo muzikos mokytojo L. Grebliausko ir jo vokalinio ansamblio atliekamas sporto himnas. Sporto renginio pabaigoje išaiškėjo trys pajėgiausios klasių komandos. Trečiąją vietą užėmė aštuntos klasės komanda „Katytės“, antrąją vietą – dvyliktokų komanda „Skarbaliukai“, o nugalėtojais tapo septintos klasės komanda „Fantastiškieji septintokai“. Komandai buvo suteiktas sportiškiausios klasės mokykloje vardas. Renginyje pralaimėjusiųjų nebuvo. Komandos buvo apdovanotos padėkomis, taurėmis, gera nuotaika ir judėjimo džiaugsmu.

Daugiau nuotraukų čia.