Linksma sekmadienio popietė

Kovo 30 d., sekmadienio popietę, į mokyklą rinkosi folklorinių šokių mylėtojai: šokėjai mokiniai ir jų tėveliai.

Popietė „Patrepsėkim, linksmi būkim“ tapo tradicine, nes jau keletą metų iš eilės respublikinių varžytuvių „Patrepsynė“ rajoninis turas organizuojamas Šiaulėnuose, o mūsų mokyklos folklorinių šokių poros šiame konkurse dalyvauja skaitlingai ir pasirodo puikiai.

Taigi, popietė – baigiamasis pasiruošimo akordas prieš rajonines varžytuves, palydėtuvės. Į popietę atvyko geri šokėjų draugai, Radviliškio kultūros centro kapela „Radvija“ (vadovė Jūratė Stakvilevičienė), kuri lydi „Patrepsynės“ projektą nuo pat jo pradžių.

Skambant gyvai muzikai linksmai sukosi šokėjų poros. Popietės organizatorė ir šokių mokytoja Džiuljeta Ragauskienė pasidžiaugė šokėjais, tačiau pasakė, kad dar reikės padirbėti tobulinant žingsnelius ir judesius.

Direktoriaus pavaduotoja Almonė Sakalauskienė palinkėjo geros nuotaikos visiems popietės dalyviams, o šokėjų poroms sėkmės ruošiantis varžytuvėms.

Daugiau nuotraukų čia.