„Raiškus žodis subūrė mus…“

Tradicinis skaitovų konkursas „Raiškus žodis subūrė mus…“ gegužės 7 d. sukvietė geriausius 3-4 klasių mūsų ir Šaukoto pagrindinės mokyklos skaitovus.

Vertinimo komisija, kuriai vadovavo Šiaulių dramos teatro aktorė Lina Bocytė, išklausė 13 dalyvių pasirodymus ir I vietą skyrė 4 klasės mokiniui Gyčiui Grabauskui (mokytoja Milda Visockienė). Pirmosios vietos laimėtojui buvo įteiktas mokyklos direktoriaus prizas – knyga. II vietų laimėtojai – Šaukoto pagrindinės mokyklos mokiniai: trečiokas Dovydas Vlasiuk (mokytoja Lina Zakšauskienė) ir ketvirtokė Faustina Jocaitė (mokytoja Dijana Dovydaitytė). III-osios vietos paskirtos 3 klasės mokinei Aistei Filipavičiūtei (mokytoja Birutė Banienė) ir 4 klasės mokinei Gabijai Šukytei (mokytoja M. Visockienė). Paskatinamieji prizai įteikti ketvirtokei Orestai Smoliarovaitei (Šaukoto pagrindinė mokykla, mokytoja D. Dovydaitytė) ir trečiokei Rinetai Petrylaitei (mokytoja B. Banienė). Šauniai pasirodė antros klasės mokinė Justė Levickaitė (mokytoja Džiuljeta Ragauskienė). Jai atiteko jauniausios dalyvės nominacija.

Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti Padėkos raštais, prizais, reklaminiais Šiaulių dramos teatro plakatais ir saldžiomis dovanėlėmis.