Europos diena

Gegužės 9 dieną mokykloje vyko renginys, skirtas Europos dienai paminėti. Diena prasidėjo nuo Europos egzamino, kuriame dalyvavo 8-12 klasių mokiniai. Po pamokų 12 klasės mokiniai visus pakvietė į mokyklos salę. Renginio vedėjai Austėja ir Lukas trumpai supažindino su Europos dienos atsiradimo istorija. Dvyliktos klasės vaikinai pristatė pateiktis apie Europos šalis. 5-12 klasių mokiniai turėjo pasiruošti atlikti anglišką arba rusišką dainą. Renginio metu mokiniai atliko keletą užduočių: jie sprendė kryžiažodžius, turėjo atpažinti dainų atlikėjus bei atspėti dainų pavadinimus. Visos klasės pasirodė šauniai. Pirmąją vietą laimėjo 10 klasė, antrąją užėmė 8 klasė, o trečioji vieta atiteko 11 klasės mokiniams. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis. Renginį užbaigė jo organizatoriai 12-tokai atlikdami anglišką dainą ir kartu primindami, kad mes visi esame Europos piliečiai. 12 kl. mokiniams renginį padėjo organizuoti anglų k. mokytojos S. Mažučiūnienė ir J. Mašnickienė bei muzikos mokytojas L. Grebliauskas.